Prestakuntza erregularra

ASTELEHENA
Airekoak -> 18.45-20.45 h.

ASTEARTEA
Malabareen laborategia -> 10.00-15.00 h.
Gazteen zirkua (11-16 urte) ->17.00-18.30
Zirku akrobatikoa -> 18.45-20.45 h.

ASTEAZKENA
Haurren zirkua -> 17.30-18.45 h.
Airekoak -> 19.00-21.00 h.

OSTEGUNA
Haurren zirkua (4-7 urte) -> 17.15-18.45 h.
Airekoak -> 19.00-21.00 h.

OSTIRALA
Lurzoruaren akrobazia -> 17.30-19.30 h.

LARUNBATA
Haurren zirkua (8-11 urte) -> 10.30-12.00 h.


‘Vademekun’ – Cía. Zirkozaurre

LARUNBATA, 13
18.00
Zalla Zine-Antzokia
Zalla (Bizkaia)

ASTEARTEA, 16
14.45
Learreta Markina Eskola
Mallabia (Bizkaia)

Airekoen Ikastaro Trinkoa

LARUNBATA ETA IGANDEA, 13-14
12:15 – 15:15.
Maila Guztiak.
izen-ematea.

Garapenerako Zirkua

IGANDEA, 28
Ibaizabal Landa (La Peña – Bilbo)
11:00-13.30
Doako jarduera.
Izen-emateak.

Prestakuntza erregularra

ASTELEHENA
Airekoak -> 18.45-20.45 h.

ASTEARTEA
Malabareen laborategia -> 10.00-15.00 h.
Gazteen zirkua (11-16 urte) ->17.00-18.30
Zirku akrobatikoa -> 18.45-20.45 h.

ASTEAZKENA
Haurren zirkua -> 17.30-18.45 h.
Airekoak -> 19.00-21.00 h.

OSTEGUNA
Haurren zirkua (4-7 urte) -> 17.15-18.45 h.
Airekoak -> 19.00-21.00 h.

OSTIRALA
Lurzoruaren akrobazia -> 17.30-19.30 h.

LARUNBATA
Haurren zirkua (8-11 urte) -> 10.30-12.00 h.


Garapenerako Zirkua

IGANDEA, 7
Errekaldeko Plaza (Errekalde – Bilbo)
11:00-13.30
Doako jarduera.
Izen-emateak.

IGANDEA, 14
Arbideako Plaza (Txurdinaga – Bilbo)
11:00-13.30
Doako jarduera.
Izen-emateak.

IGANDEA, 21
Azoka Parkea (Zorrotza – Bilbo)
11:00-13.30
Doako jarduera.
Izen-emateak.

Prestakuntza erregularra

ASTELEHENA
Airekoak -> 18.45-20.45 h.

ASTEARTEA
Malabareen laborategia -> 10.00-15.00 h.
Gazteen zirkua (11-16 urte) ->17.00-18.30
Zirku akrobatikoa -> 18.45-20.45 h.

ASTEAZKENA
Haurren zirkua -> 17.30-18.45 h.
Airekoak -> 19.00-21.00 h.

OSTEGUNA
Haurren zirkua (4-7 urte) -> 17.15-18.45 h.
Airekoak -> 19.00-21.00 h.

OSTIRALA
Lurzoruaren akrobazia -> 17.30-19.30 h.

LARUNBATA
Haurren zirkua (8-11 urte) -> 10.30-12.00 h.

eventos-oct-nov-dic